Energie 21/Alternativní energie 2018

Časopis Energie 21/Alternativní energie je jediným časopisem v České republice, který se komplexně zabývá obnovitelnými i dalšími ekologicky přijatelnými zdroji energie, efektivním využitím energie a souvisejícím udržitelným rozvojem regionů. Tento rok časopis vstoupil do jedenáctého ročníku.

Odborný recenzovaný časopis Energie 21/Alternativní energie již deset let přináší aktuální informace o efektivní výrobě, distribuci a spotřebě energie z obnovitelných a dalších ekologicky přijatelných zdrojů: Slunce, Země, biomasy, větru, vody, části odpadů a dalších perspektivních zdrojů.

Důležitými tématy jsou i energetické trendy, legislativa, souvislosti mezi energetikou, ekonomikou a ekologií, energetická bezpečnost a udržitelný rozvoj měst, obcí a regionů.

Časopis vychází 6x ročně každé dva měsíce a je distribuován převážně v České republice a zčásti i ve Slovenské republice formou předplatného v nákladu asi 3600 výtisků. Další výtisky jsou volně přístupné na významných veletrzích a konferencích.

Desátý ročník časopisu Energie 21/Alternativní energie byl uzavřen prosincovým číslem 6/2017. První číslo ročníku 2018 vyjde 9. února 2018.

Milí čtenáři, autoři a obchodní partneři,

děkuji za vaši přízeň a spolupráci a věřím, že tak tomu bude i nadále. V roce 2018 vám přeji jen vše dobré.*

Ing. Jiří Trnavský, šéfredaktor

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *