11.09.2023 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Akční ceny na chytré tepelné čerpadlo

Česká společnost Woltair nasazuje až do konce září akční ceny svého unikátního tepelného čerpadla WLTR, které dokáže reagovat na předpověď počasí. Model WLTR 9 kW tak nově stojí 99 000 korun a ceny se vztahují i na výkonnější WLTR varianty. Všechna tato čerpadla mají navíc nově prodlouženou záruku pět let a firma garantuje jejich instalaci do 30 pracovních dní.

Akční zářijové ceny se vztahují na všechny čtyři varianty tepelného čerpadla WLTR. Výkonová varianta 9 kW je nově k mání od 99 000 korun, 12 kW má zvýhodněnou cenu 109 000 korun, WLTR 17 kW stojí 129 000 korun a nejvýkonnější 22kW varianta vyjde na 139 000 korun. Všechny ceny jsou včetně DPH a platí do 30. září tohoto roku. Na celou zvýhodněnou nabídku se vztahuje také akce 30/50, v rámci které garantuje Woltair instalaci tepelného čerpadla do 30 pracovních dní, jinak odpustí polovinu ceny. Instalaci lze díky tomu pohodlně stihnout ještě před letošní topnou sezónou.

„Od 1. září běží roční lhůta pro výměnu kotlů na tuhá paliva první a druhé emisní třídy, v krajích jsou v plném proudu Kotlíkové dotace a znovu bude startovat i program Nová zelená úsporám, ve kterém budou nově moci lidé čerpat dotaci i při výměně tepelného čerpadla za starý plynový kotel. To vše bude znamenat rostoucí zájem o tepelná čerpadla před začátkem letošní topné sezóny a WLTR za akční ceny je ideální volbou, pokud jde o poměr kvality a ceny,“ popisuje Jan Kadlec, country manažer Woltair ČR.

Stále ve spojení a pod kontrolou

Všestranné tepelné čerpadlo WLTR vznikalo několik let a je unikátní především ve vzdáleném přístupu a sofistikované regulaci. Díky připojení na internet pomocí LAN ho lze vzdáleně nastavovat, servisovat i monitorovat, a předcházet tak případným problémům. Při výpadku internetu jistí plynulé připojení integrovaná SIM karta. Všechny pokročilé funkce jsou tak k dispozici bez přerušení.

Vedle vzdáleného přístupu se Woltair zaměřil na precizní regulaci tepelného čerpadla. Optimální výkon a spotřeba se tak odvíjí nejen podle aktuální venkovní teploty, ale i předpovědi počasí pro daný region, díky čemuž dovede WLTR optimalizovat spotřebu a náklady na vytápění. Samozřejmostí je možná personalizace topného režimu dle režimu domácnosti s přesností na hodiny.

„Tepelné čerpadlo je sice samo o sobě nejúčinnějším zdrojem vytápění současnosti, ale my jsme chtěli jít ještě dál a umožnit domácnostem co nejefektivnější provoz i kontrolu nad spotřebou. Tu proto měří pulsní elektroměr integrovaný přímo do rozvaděče, který dodává reálná data o spotřebě. Statistiky pak lze sledovat na přehledných grafech,“ dodává Kadlec.*

Více informací o zářijové akci najdete na: https://www.woltair.cz/chytre-tepelne-cerpadlo-wltr-akce.

***

O Woltair Group

Posláním Woltairu je urychlit zavádění obnovitelných zdrojů energie v segmentu domácností. Firma nabízí zdaleka největší výběr zařízení a řešení pro tepelná čerpadla a fotovoltaiku v rámci Evropy. Zároveň pomocí nezávislé platformy Superfix zvyšuje zásadním způsobem produktivitu techniků. Od svého založení obsloužil Woltair více než 3 000 zákazníků a podle odhadů ušetřil z ovzduší více než 9 000 tun emisí Co2.

Společnost založili v roce 2018 pod názvem Topíte.cz Karel Náprstek, Jiří Švéda a Daniel Helcl. V roce 2021 se firma přejmenovala na Woltair a dnes působí kromě Česka také v Polsku, Německu a Itálii. Mezi její investory se řadí prestižní fondy z Česka, Evropy, USA i Kanady. Woltair je opakovaně zařazován do prestižního programu Deloitte Technology Fast 50 a dalších žebříčků či přehledů nejrychleji rostoucích firem a startupů.

V Česku je Woltair jednou z největších firem se specializací na prodej, instalace a servis zdrojů tepla a elektrické energie. Kromě návrhu a instalace tepelných čerpadel a fotovoltaických zařízení zajišťuje také profesionální pomoc s bezproblémovým načerpáním státních dotací a financování pro danou technologii.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down