25.08.2020 | 09:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Blíží se Dny teplárenství a energetiky

Letos nově již v termínu 8. až 9. září 2020 se uskuteční 26. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky v Hradci Králové, a to již tradičně v Kongresovém, výstavním a společenském centru ALDIS. Akci zahájí Karel Havlíček, místopředseda vlády, který bude hovořit o koncepci transformace teplárenství.

Aktuální situaci v klimaticko-energetické politice představí Pavel Zámyslický, ředitel odboru energetiky a ochrany klimatu z Ministerstva životního prostředí. Dvoudenní program obsahuje přes 50 přednášek.

Součástí Dnů teplárenství a energetiky je také společenský večer v reprezentativních prostorách hotelu Tereziánský dvůr, na němž se budou opět předávat prestižní ceny Křišťálový komín. Jde o projekty oceněné Teplárenským sdružením ČR za přínos a inovace v oblasti teplárenství. „Společenský večer probíhá v prostorách restaurací, přilehlé terasy a na uzavřeném venkovním nádvoří. Účastníci se tedy mohou těšit na příjemně strávený večer, kde mohou diskutovat s řadou osobností z oblasti teplárenství a energetiky,“ říká Aleš Pohl ze společnosti Exponex, která konferenci realizuje.

Největší akce v oblasti energetiky v České republice je odborným fórem pro zástupce tepláren, technologických firem, bytových družstev i představitelů měst a obcí. Vytváří diskusní prostor pro významné odborníky, VIP osobnosti z oboru energetiky, teplárenství i dalších klíčových oblastí hospodářství a zástupců z ministerstev, asociací či vysokých škol. Bližní informace včetně podrobností k účasti na akci naleznete na webu https://www.dny-teplarenstvi-a-energetiky.cz/

Pořadatelem odborné konference s výstavou Dny teplárenství a energetiky je Teplárenské sdružení ČR, konferenci organizuje společnost Exponex. Partnery akce jsou také firmy: Elektrárny Opatovice, a. s., ČEZ, a. s., Uchytil, s. r. o., Energotrans, a. s., EP Energy, a. s., Pražská teplárenská, a. s., United Energy, a. s., Plzeňská teplárenská, a. s., AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s. r. o.*

Praktické informace:

Dny teplárenství a energetiky 2020

Termín: 8. až 9. září 2020

Místo: Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS v Hradci Králové

Pořadatel: Teplárenské sdružení České republiky, Partyzánská 1/7, 170 00 Praha 7

Organizátor: Exponex s.r.o., Janouškova 2015/1a, 613 00 Brno

Zastoupení pro jednání s médii: Denisa Ranochová, tel.: 608 445 255, e-mail: denisa@ranochova.cz

Manažer konference: Mirka Kunčáková, tel.: 602 728 448, e-mail: mkuncakova@exponex.cz

Red (Zdroj: DTE)

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down