Buďte vidět na veletrhu FOR WASTE 2010

„Vítejte ve světě, kde kvalitní zpracování odpadů znamená jistý zítřek nás všech.“ To je aktuální motto 5. mezinárodního veletrhu nakládání s odpady, recyklace, průmyslové a komunální ekologie FOR WASTE, který se uskuteční od 30. března do 1. dubna 2010 v Pražském veletržním areálu Letňany souběžně s 9. mezinárodním veletrhem strojírenských technologií FOR INDUSTRY a 2. mezinárodním veletrhem dopravy, logistiky, skladování a manipulace FOR LOGISTIC.

Zpracování odpadů s použitím technologií, které jsou co nejšetrnější k životnímu prostředí, je dnes cílem všech, kteří nepřemýšlejí pouze krátkodobě, ale myslí na budoucnost nás všech. Tato problematika se dotýká každého odvětví.

 

Veletrh FOR WASTE vytváří jedinečné propojení prezentace specializovaného oboru nakládání s odpady s prezentacemi dalších důležitých sfér průmyslové výroby. Bude místem pro rozšíření vzájemných kontaktů mezi těmi, kteří odpady produkují a těmi, kteří nabízí možnosti zpracování.

 

Cílem veletrhu FOR WASTE je představit tradiční ale i pokrokové technologie odpadového hospodářství, které umožňují další využití odpadů – ne jen jejich prostou likvidaci. Doprovodný program se bude zabývat aktuální právní problematikou, financováním a oborovou certifikací v odpadovém průmyslu. Chybět nebude technologický workshop, praktické ukázky zpracování odpadů nebo možnost konzultací na stáncích odborných garantů.

 

Veletržní správa ABF, a. s., připravila vystavovatelům výjimečnou nabídku a cenové nastavení odpovídající dnešní nelehké době s cílem umožnit účast na veletrhu FOR WASTE všem, kteří přemýšlejí ekonomicky a plánují své prezentace efektivně s co nejmenšími náklady.

 

V tvrdém světě obchodu vyhrávají jen ti, kteří jsou vidět! Osobní účast a vzájemná setkání s obchodními partnery jsou právě teď, více než kdy jindy, nejlepší marketingovou strategií, ve které platí vidět a být viděn. Ukažte svoji konkurenceschopnost! Na Váš zájem a spolupráci se

těší veletržní správa ABF, a.s.

 

Celý článek je uveřejněn v čísle 1/10 časopisu Energie 21.

Autor: Redakce

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *