05.03.2019 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Energeticky úsporná řešení pro města a obce od společnosti E.ON

Miloš Moravec a Lenka Pařízková z firmy E.ON se na IV. mezinárodní konferenci s názvem Energie, doprava a inovace (pro) města 21. století a podtitulem Energie v rukou měst zaměřili ve svém odborném příspěvku především na implementaci energeticky úsporných řešení pro města a obce.

Současně prezentovali spolupráci s více než dvaceti městy na jednotlivých projektech Smart City. V romantickém prostředí gotického hradu Litoměřice byly představeny kromě jiného také nové produkty a služby v této oblasti, jako například systém SPINWIRE, uzavření nového partnerství se Smart City Polygon a na konkrétním příkladu fungování chytrých technologií v Třebíči.

Konference Energie, doprava a inovace (pro) města 21. století se zaměřením na energetiku a její udržitelnost je určena pro zástupce měst, obcí a odbornou veřejnost. Organizátorem je Sdružení energetických manažerů měst a obcí a Národní síť Zdravých měst České republiky.

Společnost E.ON spolupracuje na projektech Smart City s více než dvaceti městy v České republice a specializuje se na integrovaná energetická řešení a efektivní energetický management.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down