19.09.2018 | 09:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Konference Energie pro budoucnost

Vydavatelství FCC PUBLIC pořádá 2. října 2018 při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018 v Brně další epizodu ze série konferencí Energie pro budoucnost, tentokrát pod názvem Efektivita energetického mixu v průmyslových sítích.

Konference začíná v 9:30 h v sále P4 brněnského výstaviště a je určena především odborníkům zabývajícím se zabezpečením energií pro technologické procesy a ostatní provozy v průmyslových podnicích. Mezi pozvanými posluchači jsou i podnikoví energetici, technici, zástupci příslušných odborů veřejné správy, společnosti sdružené v hospodářských komorách, odběratelé a partneři časopisů Elektro a Světlo a samozřejmě všichni návštěvníci a vystavovatelé Mezinárodního strojírenského veletrhu 2018.

Hlavními tématy konference, kterými se budou přednášející zabývat, jsou řízení spotřeby elektřiny a predikce chování zdrojů napájejících průmyslové sítě, řízení infrastruktury pro podnikovou e-mobilitu, monitoring toků výkonů a kvality elektřiny průmyslových sítí, vliv spotřebičů na kvalitu elektřiny, akumulace elektřiny, ostrovní sítě a lokální distribuční soustavy nebo právní aspekty provozování průmyslových napájecích sítí.

Účast na konferenci je zdarma na základě registrace na www.odbornecasopisy.cz

Součástí programu je i občerstvení pro účastníky a všichni registrovaní mají volný vstup do areálu výstaviště v den konání konference. Těšíme se na setkání s vámi!*

Vydavatelství FCC Public

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down