Udržitelná energetika v Lisabonu

Ústřední téma letošní konference The Business Booster (TBB), kterou každoročně pořádá společnost EIT InnoEnergy, zní „Směrem k úplné nule: rovnováha mezi průzkumem a těžbou“ (The race to net zero: balancing exploitation and exploration). Uskuteční se již příští týden, od 28. do 29. září, v portugalském Lisabonu.

Celý ekosystém trvale udržitelných energetických inovací se sejde na dva dny plné networkingu, aby si vyslechl přednášky a názory inspirativních odborníků a setkal se s technologiemi, které podporují energetickou transformaci. V roce 2021 přivítala konference TBB více než 1000 účastníků a s 98% mírou doporučení lze s jistotou říci, že na akci byste rozhodně neměli chybět!

Toto jsou hlavní důvody, proč letos navštívit nebo sledovat TBB:

Celý rok networkingu za dva dny!

Každý rok se v rámci TBB uskuteční více než 2500 osobních setkání, která otevírají nová partnerství a slibné obchodní příležitosti v ekosystému udržitelných energetických inovací. Jedinečný nástroj pro vytváření B2B kontaktů se otevírá krátce před zahájením konference, takže můžete zkontrolovat, které startupy, investoři a korporace se TBB zúčastní. Každý den má konference na programu hodiny networkingu, takže se nemusíte rozhodovat mezi návštěvou přednášky nebo setkáním s novým potenciálním obchodním partnerem.

Názory těch nejvlivnějších

K řečníkům na TBB patřila např. první prezidentka Irska a zvláštní vyslankyně OSN pro změnu klimatu, nositelé Nobelovy ceny za mír, generální ředitelé velkých průmyslových podniků či čelní představitelé institucionální sféry, jako třeba evropský komisař pro energetiku. Nemluvě o jádru akce – tvůrcích stojících za špičkovými technologiemi, které pohánějí energetickou transformaci.

Cesta k úplné nule

Prostřednictvím četných diskusí u kulatého stolu a paralelních setkání objevte příležitosti a výzvy k dosažení čisté nuly do roku 2050. Návštěvou TBB se nejen dozvíte, co je potřeba k dosažení tohoto důležitého cíle, ale stanete se součástí řešení a najdete svou roli v boji proti změně klimatu.

Názorné ukázky produktů

Nejen, že se na výstavní ploše můžete setkat s inovátory, ale delegáti si mohou vyzkoušet jejich technologie na vlastní kůži na tolik očekávané výstavní ploše. V letošním roce bude vystaveno 35 produktů a prototypů, od technologií obnovitelných zdrojů energie až po inovativní řešení mobility. Dotýkejte se, pociťujte a poznejte technologie budoucnosti již dnes.

Plus 150 dalších důvodů!

Konference TBB se může pochlubit 150 udržitelnými energetickými inovacemi pod jednou střechou. Najděte zde svou další investici nebo obchodní řešení tím, že poznáte tyto inovativní technologie a podnikatele, kteří za nimi stojí. Výstava je vhodně uspořádána podle segmentů trhu a katalog akcí bude sloužit jako mapa, která vás hladce provede výstavní halou.*

Podrobnosti najdete na: https://tbb.innoenergy.com/

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down