Veletrh elektrotechniky a elektroniky zve k návštěvě

Jedna z největších B2B událostí v oborech elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku – 29. ročník veletrhu AMPER se odehraje od 21. do 23. 3. 2023 na brněnském Výstavišti.

Také letošní akce mapuje nejnovější trendy, inovace a pokroková řešení a posouvá směr budoucích technologií v elektro průmyslu. Představí se 400 společností z 24 zemí světa.

Veletrh AMPER je určený převážně odborníkům, ale přeneseně působí na celou společnost. Svět elektrotechniky a elektroniky totiž má zásadní význam pro její rozvoj. V pojetí prezentací firem se především jedná o celou šíři elekto-energetické infrastruktury včetně fotovoltaiky, dále o elektroinstalace včetně chytrých sítí, elektromobilitu, veřejné osvětlení a elektrozařízení všeho druhu. Významná je prezentace týkající se automatizace budov, průmyslu a dopravy. AMPER nabídne také široký výběr elektronických součástek, modulů a čipů.

Pořadatelé očekávají na třídenní akci účast zhruba 30 000 odborníků z řad techniků, projektantů, zástupců municipalit, managementu společností a soukromých i firemních investorů. Návštěvníci se mohou těšit na doprovodný program v oblasti automatizace a digitalizace, energetiky, e-mobility a smart city.

Zdroj: TERINVEST*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down