Veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a DŘEVOSTAVBY

Veletrhy energeticky úsporného bydlení – MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a DŘEVOSTAVBY pokračují v úspěšné tradici a nadcházející ročníky, které se budou konat ve dnech 11.–14. 2. 2015 na Výstavišti Praha – Holešovice budou nejen jubilejní, ale přinesou řadu novinek a trendů z oblasti vytápění a ekologického bydlení.

10. ročník veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍje zaměřený na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivního využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění. Nabízí novinky a inovované technologie ve vytápění. K vidění budou firmy se zaměřením na podlahové vytápění, solární systémy, rekuperace, kotle na ohřev vody nebo komínové systémy, které jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin. Česká společnost MasterTherm bude na veletrhu prezentovat tepelná čerpadla. Firma ŠTORC TZB, specialista na vytápění, větrání a ohřev, vám poradí jak na zdravé a komfortní bydlení. Na veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ na vás čeká velké množství dalších firem z oboru, které se rády pochlubí svými novinkami jako např. Regulus spol. s r. o., Stiebel Eltron spol. s r. o., Tepelná čerpalda IVT s. r. o., Fenix Trading, s. r. o., ROJEK prodej, spol. s r. o., Družstevní závody Dražice/NIBE energy systems CZ, Atrea s. r. o., Eurosystemy group, s. r. o., ARISTON THERMO CZ, s. r. o. a další. Veletrh je určen všem, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a mají zájem se dozvědět o novinkách v tomto oboru.

 

5. ročník veletrhu KRBY A KAMNA je úzce specializovaným veletrhem krbů, kamen a designového vytápění v ČR. Nabízí nejnovější trendy z oblasti designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Návštěvníci se mohou těšit na novinky od prestižních výrobců, dovozců prodejců krbů a kamen. Prezentovat se bude například firma ROMOTOP, která se zabývá prodejem krbových kamen a krbových vložek, pomůže vám s výběrem  krbů či kamen a doporučí nejvhodnější řešení. Dále se bude prezentovat společnost Banador, která se specializuje na výrobky pro stavbu krbů, kamen a komínů. A mnoho dalších  firem, např. hede kamna s. r. o., Euro teplo s. r. o., ECON krby, Morso, SCANDIQUE, s. r. o., ABX spol. s r. o., HAAS+SOHN Rukov, s. r. o., vám poradí a odpoví na otázky týkající se výběru správného typu komínu, umístění kouřovodu nebo to, jak si poradit s nízkým nebo příliš vysokým komínovým tahem. Všichni vystavovatelé budou připraveni vám odborně poradit a odpovědět na vaše dotazy.

Po celou dobu veletrhu se budou konat zajímavé přednášky na aktuální témata, jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu.*

 

Veletrhy energeticky úsporného bydlení přilákaly během čtyř dnů 24 500 návštěvníků, proto neváhejte navštívit další ročník veletrhů MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA a DŘEVOSTAVBY ve dnech 11.–14. 2. 2015 na Výstavišti Praha – Holešovice.

Komentáře ke článku 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *