Přípravy na výstavu INFOTHERMA 2024 vrcholí. Plocha je téměř vyprodaná

Ve dnech 22. až 25. ledna bude ostravské výstaviště Černá louka hostit 29. ročník mezinárodní výstavy vytápění, úspor energií a obnovitelných zdrojů INFOTHERMA 2024. Na co se můžete těšit?

Bude toho opravdu mnoho! Samozřejmě nebudou chybět tradičně kamna, krby a vystavovatelé topenářské techniky pro vytápění nebo ohřev vody i celé topné soustavy v různých kombinacích. Představí se ekologické teplovodní kotle na tuhá paliva v 5. emisní třídě pracující v plně automatických režimech po dobu i několika dnů., zařízení s vysokými stupni efektivity, s účinností přesahující až 93 %, kombinované kotle s moderními a vylepšenými funkcemi, nerezové nebo keramické smart komínové sestavy.

Velmi široký záběr

K vidění budou moderní systémy tepelných čerpadel s maximální účinností nebo fotovoltaické aplikace, dnes již využívající prvky umělé inteligence, s vysokým stupněm instalační bezpečnosti. K tomu přistupuje mnoho druhů izolací, všechny formy zateplení, termoizolační dveře i okna a speciální fólie. V nomenklatuře jsou nejmodernější systémy rekuperací a řízeného větrání, designové radiátory i sálavé panely, patentované systémy pro vysoušení a sanaci zdiva, speciální filtry na velké průtoky vody, těsnění na bázi minerálních krystalů či unikátní inteligentní elektronické zámky, které jako svůj jediný zdroj energie využívají pouze kinetické pohyby klíče. Představí se dodavatelé energií, kteří připraví pro zájemce výhodné nabídky nebo je pozvou do kontrolovaného pásma jaderné elektrárny.

Oborem kontrol jištění, ochrany a bezpečnosti se budou zabývat celé separátní expozice výstavy. Budou přítomni odborníci napříč všemi obory, ať už topenářství, energetiky či obnovitelných zdrojů. Informace budete moci čerpat od autorizovaných a léty praxe prověřených osob, které vám navrhnou řešení na mír“. Současně se představí elektromobilita a prvky s ní související, bateriová úložiště a systémy nabíjení. K vidění bude například vodíkové kolo, které bylo jako první v ČR vyrobeno v Ostravě. Přítomen bude univerzitní kampus, kde Vysoké školy, konkrétně VŠB-TU Ostrava a VUT Brno, představí své novinky a pilotní projekty.

On-line novinka

Nově po celou dobu výstavy bude probíhat internetové on-line vysílání, do kterého se budou moci návštěvníci interaktivně zapojit a přímo se zeptat na ožehavá témata dnešní doby. Pro zájemce z řad občanů, firem a obcí bude představeno jedno řešení velkého tématu posledního období, a to komunitní energetiky, která se kromě vlastní velké expozici ukáže v interaktivní podobě vysílání celé pondělní odpoledne, tedy hned v první den konání výstavy.

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že INFOTHERMA patří a bude patřit k těm výstavám, které ctí odbornost, a následuje nejmodernější trendy doby. Můžete se podívat na reklamní spot - zde, nebo si stáhnout volnou vstupenku - zde.*

Ilustrační foto archiv/INFOTHERMA

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down